fbpx

Susipažinkite mūsų 30d. iššūkio dalyvės.

Žavioji visada besišypsanti 3 vaikų mama Rasa ir būsima nuotaka energingoji Fausta.

Sveiki, esu Rasa. Pavasaris jau čia pat, o drabužiai per žiemą susitraukė. Pasitaikė puiki proga Studio figūra Antakalnis išbandyti visas siūlomas procedūras ir treniruoklius. Norėčiau ne tik patobulinti kūno linijas, bet ir jas išlaikyti.
Esu 3 vaikų mama, man 46. sveriu 80kg. 
Neesu apdribusi, nes sportas ne svetimas.
tačiau blogai jaučiuosi nuo papildomo krūvio. 
Sportuoju bent kartą į savaitę, dietomis netikiu ir žinau,kad turiu keisti gyvenimo būdą, soti vakarienė t.y didžioji mano problema.
Visos mes norime ir galime būti gražios. Tai įmanoma, tik reikia žengti pirmą žingsnį užsibrėžto tikslo link
Sveiki. Papasakosiu savo istoriją. Per gerų pusę metų ruošiantis vestuvėms numečiau 25 kg, iki pilnos laimės dar liko 5-8 kg 🙂 Pasiektas rezultatas parodo mano valią ir motyvaciją, tačiau visų jau numestų kilogramų pasekmė kritusi oda, prarastas elastingumas ir stangrumas. Apie Jūsų siūlomas procedūras jau ilgai svarstau, bet tai nepigus malonumas. Manau, kad laimėtos procedūros padės pabaigti kelią iki idealaus ir stangraus kūno! 🙂
Mano svoris yra 78 kg
Merginų iššūkis eina į pabaigą. Liko 7 dienos ir jau skelbsime visų laukiamus rezultatus!!! Čia galite pažiūrėti kaip sekėsi mūsų merginoms. Kokios procedūros buvo atliekamos.
Fausta:Lankantis Studio Figura daugiau nei 2 savaites, jaučiuosi ne tik lieknesnė, bet ir laimingesnė. Jaučiu, kad turiu daugiau energijos, geriau miegu, labiau pasitikiu savimi ir esu kupina entuziazmo judėti toliau. Mažėjančios apimtys teikia daug laimės pavasariui. Tačiau svarbu, kad ilgai nesiryžus, džiaugiuosi, kad atėjau. Pradžioje gasdino nežinomybė, nepasitikėjimas, bet pirmą kartą atvėrus duris užplūdo didelis jaukumas. Šioje studijoje galima jaustis kaip namuose, nes atmosfera ir rūpestis yra begaliniai. Smagu, kad procedūros gali būti intensyvios kaip Swanas ar Vakumas ir atpalaiduojančios kaip užsiėmimai ant rolų. Lipolazeris leidžia pamatyti ne tik greitus pokyčius, bet ir 30 min pabuvimo su savimi ir savo mintimis. To labai trūksta, kai pagrinde gyvenime bėgam maršrutu darbas-namai. Džiaugiuosi atradusi šią vietą ir rekomenduoju kitoms moterims atrasti drąsos atverti duris 
Rasa Švanienė: Merginos ir moterys su kovo 8-taja.Lankausi studio figūra Antakalnis 3 kartus per savaitę ir esu labai patenkinta rezultatais. Nuo starto kovo 1 jau nukrito 4 kg. Tačiau labiau džiugina odos stangrėjimas po visų procedūrų.
Išbandžiau lipolazerį- jausmas tarsi birželio mėnesį gulėtum Baltijos papludimyje- šiek tiek šildo. Džiaugiuosi, laisvu pusvalanduku ir galimybe paskaityti knygą. Mamos turinčios porą mažų vaikų, mane tikrai supras. Beje, pašalinio poveikio jokio. 
Skeptikėms, mėgstančioms fiziškai pavargti, labai rekomenduoju ėjimo takelį vakume. Fizinė treniruotė garantuota, o vakumas išsunkia tiek, kad ne kiekvienoje geroje pirtelėje išprakaituosi. Beje 30 min nepersunkiausio ėjimo minus300kcal.
Tikrai džiaugiuosi dailėjančiomis formomis ir rekomenduoju visoms, kurios tik turi noro pakilti nuo sofos ir pradėti.
P.s. pasidalinsiu akivaizdžiais rezultatais vėliau, o dabar džiaugiuosi tobulėjančia oda nors man 46.